Suplování:   Úterý 18.5.2021

datum výpisu: 17.5.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hanuščák as. Ján (PN)

-

....

....

....

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Baštrnáková Iveta

7.hod

přesun <<

Vv

8.

(24)

z (11.5. 8.hod)

 

8.hod

přesun <<

Vv

8.

(24)

z (11.5. 7.hod)

Grulichová Denisa

7.hod

přesun <<

SP

7.

(27)

z (11.5. 8.hod)

 

7.hod

přesun >>

SP

6.B

 

na 11.5. 8.hod

 

8.hod

přesun <<

SP

7.

(27)

z (11.5. 7.hod)

 

8.hod

přesun >>

SP

6.B

 

na 11.5. 7.hod

Petruželová Eliška

před 1., 2., 3. hodinou dohled 1. patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

7.hod

SP

   

přesun >>

 

na 11.5. 8.hod

 

8.hod

SP

   

přesun >>

 

na 11.5. 7.hod

7.

7.hod

SP

 

(27)

přesun <<

Grulichová Denisa

z (11.5. 8.hod)

 

8.hod

SP

 

(27)

přesun <<

Grulichová Denisa

z (11.5. 7.hod)

8.

7.hod

Vv

 

(24)

přesun <<

Baštrnáková Iveta

z (11.5. 8.hod)

 

8.hod

Vv

 

(24)

přesun <<

Baštrnáková Iveta

z (11.5. 7.hod)

 

 

Suplování:   Středa 19.5.2021

datum výpisu: 17.5.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hanuščák as. Ján (PN)

....

....

-

-

....

....

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Petruželová Eliška

před 2. hodinou dohled 1. patro

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.5.2021

datum výpisu: 17.5.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

PD

PD

PD

PD

PD

       

4.B

PD

PD

PD

PD

PD

       

5.A

PD

PD

PD

PD

PD

       

5.B

PD

PD

PD

PD

PD

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bradová Martina (Lék.)

 

DG

JH

JH

GP

       

Dostálová Lenka (PedD)

..

 

..

..

..

       

Haas Jakub (PedD)

 

..

   

..

       

Hanuščák as. Ján (PN)

....

....

....

....

-

-

-

-

 

Kadlecová Petra (PedD)

..

..

..

 

..

       

Kuklínková Eva (PedD)

 

..

..

 

..

       

Literová Lenka (PedD)

     

..

         

Melková Marcela (PedD)

..

               

Milar Tomáš (PedD)

..

               

Nováčková Marcela (Lék.)

-

-

-

....

....

       

Smékalová Jaroslava (PedD)

 

..

..

..

         

Přikrylová Gabriela (PedD)

     

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dostálová Lenka

1., 3.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Grulichová Denisa

2.hod

spojeno (MB Lék.)

Aj

2. (sk1)

(12)

 

Haas Jakub

3.hod

supl. (MB Lék.)

Cj

2.

(4)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (MB Lék.)

ČS

2.

(4)

za odpadlou

 

2., 5. hod Obecný pedagogický dohled

Kadlecová Petra

1.- 3., 5. hod Obecný pedagogický dohled

Kuklínková Eva

2., 3., 5. hod Obecný pedagogický dohled

Literová Lenka

4. hod Obecný pedagogický dohled

Melková Marcela

1. hod Obecný pedagogický dohled

Melková Alexandra

před 4. hodinou dohled přízemí

 

Milar Tomáš

1. hod Obecný pedagogický dohled

Petruželová Eliška

před 1., 2., 3. hodinou dohled 1. patro

 

Smékalová Jaroslava

2.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Přikrylová Gabriela

5.hod

supl. (MB Lék.)

Vv

2.

(4)

za odpadlou

 

4. hod Obecný pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

2.

2.hod

Aj

sk1

(12)

spojí

Grulichová Denisa

(MB)

 

3.hod

Cj

 

(4)

supluje

Haas Jakub

(MB)

 

4.hod

ČS

 

(4)

supluje

Haas Jakub

(MB)

 

5.hod

Vv

 

(4)

supluje

Přikrylová Gabriela

(MB)

4.A

1.- 5. hod PROJEKTOVÝ DEN

4.B

1.- 5. hod PROJEKTOVÝ DEN

5.A

1.- 5. hod PROJEKTOVÝ DEN

5.B

1.- 5. hod PROJEKTOVÝ DEN

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 1., 3., 5. hod - Dostálová Lenka

4.A, 2. hod - Kadlecová Petra

4.A, 4. hod - Přikrylová Gabriela

4.B, 1., 3., 5. hod - Kadlecová Petra

4.B, 2. hod - Haas Jakub

4.B, 4. hod - Dostálová Lenka

5.A, 1. hod - Melková Marcela

5.A, 2.- 4. hod - Smékalová Jaroslava

5.A, 5. hod - Haas Jakub

5.B, 1. hod - Milar Tomáš

5.B, 2., 3., 5. hod - Kuklínková Eva

5.B, 4. hod - Literová Lenka

 

 

Suplování:   Pátek 21.5.2021

datum výpisu: 17.5.2021

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Haas Jakub (Lék.)

..

..

LL

-

TM

       

Hanuščák as. Ján (PN)

....

....

-

....

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Haas Jakub

6.hod

odpadá

Tv

6.B

 

zrušeno

Literová Lenka

3.hod

supl. (JH Lék.)

Hv

4.A

(29)

za odpadlou

Milar Tomáš

5.hod

supl. (JH Lék.)

Inf

5.A

(21)

za odpadlou

Petruželová Eliška

před 2. hodinou dohled 1. patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

3.hod

Hv

 

(29)

supluje

Literová Lenka

(JH)

5.A

5.hod

Inf

 

(21)

supluje

Milar Tomáš

(JH)

6.A

2.hod

Tv

   

odpadá

 

(JH)

6.B

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(JH)

9.

1.hod

Tv

   

odpadá

 

(JH)

 

Zpracováno v systému Bakaláři